10.10.2023 11:21
Робоча нарада з директорами комунальних підприємств громади
![photo.jpg photo.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/301/133931/photo.jpg)
Вчора, 9 жовтня, голова Вигодянської сільської ради Алла РИБАЧОК провела робочу нараду з директорами комунальних підприємств громади за участю заступника сільського голови та начальників відділів й керівників структурних підрозділів сільської ради.
Основна увага була приділена питанням, що стосуються виконання заходів з підготовки об’єктів господарського комплексу, житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.
За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам для відпрацювання в межах своїх повноважень.
![зображення_viber_2023-10-10_11-20-27-470.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/301/133939/зображення_viber_2023-10-10_11-20-27-470.jpg)
![зображення_viber_2023-10-10_11-20-27-567.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/301/133940/зображення_viber_2023-10-10_11-20-27-567.jpg)
![зображення_viber_2023-10-10_11-20-27-648.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/301/133941/зображення_viber_2023-10-10_11-20-27-648.jpg)