Новини
![photo.jpg photo.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/301/133931/photo.jpg)
10.10.2023 11:21
Робоча нарада з директорами комунальних підприємств громади
Вчора, 9 жовтня, голова Вигодянської сільської ради Алла РИБАЧОК провела робочу нараду з директорами комунальних підприємств громади за участю заступника сільського голови та начальників відділів й керівників структурних підрозділів сільської ради.
![photo.jpg photo.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/301/133903/photo.jpg)
10.10.2023 10:42
УВАГА!!! Розпочалася вакцинація диких тварин проти сказу!
Вигодянська сільська рада доводить до відома інформацію про проведення кампанії з пероральної імунізації м’ясоїдних тварин проти сказу на території Одеського району у період жовтень-листопад 2023 року